Akcie OKST VU 2009

AktualizÁcia 30. JANUÁRA 2010 •  PETER.TAPAY@MAIL.T-COM.SK

7. 2. 2009 - Brezovská 15-ka

Pretek, v ktorom o nič nejde. Pretek, ktorého jediným cieľom je stretnúť sa a za asistencie nesúťažiacich turistov odbehnúť pre svoju spokojnosť niekoľko kilometrov. Pôvodný zámer - beh na lyžiach - sa už druhýkrát nepodarilo zrealizovať pre nedostatok snehu. A tak na rad prišli kopačky a tenisky a prešlo sa na kros. I napriek rannému dažďu sa do 12:00 hod., kedy bol beh naplánovaný, prihlásilo v brezovskom centre 21 bežcov, ktorí boli rozdelení do štyroch kategórií.

4. Peťka Halušková

Prví traja z každej kategórie boli odmenení malými, ale praktickými cenami, ktoré pre tento účel poskytol turistický oddiel vo Veľkých Uherciach a majiteľka predajní X-Šport, pani Zlatica Mikušová.